Logotipa izstrāde

Logo izstrade

Logo izstrade

Logo izveide

Logo izveide

Logo izveide

Logo izveide

Logotips ir svarīgs reprezentatīvs elements, kura pamatuzdevums ir īsi un kodolīgi raksturot ar ko nodarbojas logo īpašnieks un veicināt īpašnieka atpazīstamību. Pārsvarā logo ir kā dažādu zīmju, rakstu un dizainu elementu kopsavilkums. Mūsdienās internetā ir pieejami dažādi bezmaksas rīki, kas var izveidot logo, bet tie nav profesionāli un pārsvarā tiek izveidoti kā balstīti vai pat 1:1 kā kādam citam jau esošam logo. Logotipa izveide ir sarežģīts un radošs process kura laika dizaineri strādā aktīvi pie unikāla logotipa izveides Jūsu vajadzībām izmantojot visas profesionālās ievirzes.

Visbiežāk uzdotais jautājums ir - kāda ir logo cena? Uz šādu jautājumu ir sarežģīti atbildēt, jo tas ir individuāls process katram klientam, tāpēc logo izveide ir atkarīga no dažādiem faktoriem, bet pats galvenais ir patērētais laiks pie logo izveides. Izveidojot profesionālu logo laiks tiek patērēts pie klienta domas saprašanas, klienta un tā pārstāvētās nozares izpētes, logo skiču izveide, tā pārnešana digitālā vidē, krāsu un pareizo fontu izvēle un logo sagatavošana dažādiem formātiem un nodošanai.

Izveidojot logo mēs piedāvājam 2-4 skices no kurām klients izvēlas viņam vistīkamāko, kuru pēc tam ir iespējams koriģēt un pielāgot pēc klienta vēlmēm. Pēc logo pilnīgas apstiprināšanas tik izveidota pilns failu komplekts, kas tiek nosūtīts klientam, lai viņam būtu iespējams izmantot logo dažādās vietās un veidos kvalitatīvi. Kā arī tiek izveidota logo apraksta grāmata kā pareizi to izmantot un kādi krāsu toņi, fonti un citas lietas ir izmantotas tā izveidošanai.

Par papildus jautājumiem par logo izveidi lūdzam ar mums sazināties un mūsu projekti vadītāji sniegs Jums precīzas atbildes uz visiem Jums interesējošiem jautājumiem.

Logo izstrāde

170.64 EUR

Logo, zīmoga, veidlapas, vizītkartes izstrāde

255.96 EUR

Visas logotipa izveides cenas norādītas bez PVN